Mirësevini

Kobenhavn është vendi ku mund të porosisni ushqim kur ju pëlqen ushqimi i shijshëm danez.

Misioni ynë është të ofrojmë ushqimet më të shijshme të pregaditura me përbërës të freskët dhe mbi të edhe shërbimin më të mirë.

Ne ofrojmë edhe dërgesa të porosive në qytet falas.

“Købenvavn Lounge”

Ne gatuajmë me zemër dhe krijojmë me pasion.
Shija e pizzave romana të pjekura në furrë druri dhe të përgaditura me shumë dashuri. Receta daneze me mish të tymosur i bëjnë unike burgerat me shije të pakrahasueshme, si dhe salca andalouse, samuray, mayonnaise japin efektin dhe përvojën më të mirë të shijes për kombinimin e burgerave dhe sandwichave. Me përbërës të freskët cilësor, te përzgjedhur me salca të ndryshme i bëjnë te veçanta sallatat tona.

Pasioni për mikpritjen që ju bën të ndiheni si në shtëpinë tuaj.

“Burger fantastik i shijshëm, patate të skuqura shumë krokante dhe një shërbim shumë miqësor. Çmimi ishte vërtet i mirë, veçanërisht duke pasur parasysh cilësinë e ushqimit dhe vendndodhjen.”
A. Selimi
“Shumëllojshmëria që Kobenhavn ofron është e përsosur dhe çdo ushqim ka shijen e vet unike. Patatet e skuqura janë gjithashtu të mahnitshme.”
S. Mustafi
“Vendi i preferuar i burgerëve dhe pizave te pjekura me dru. Shija, koncepti, prezantimi dhe cilësia janë të pakrahasueshme.”
B. Ismaili

Sides

Për të krijuar një shije të parezistueshme, zgjidhni një nga salcat ose shoqërojeni me një nga shtesat e shijshme.

Përbërësit e ushqimeve tona janë përzgjedhur me kujdes, dashuri dhe njohuri.